מאמרים

אדניות לעסקים

אדניות לעסקים, אדניות עץ לעסקים בגדלים שונים - הללויה הארומה שבעץ

כשאתם מחליטים לפתוח משרד או לעצב מחדש את המשרד שלכם, אתם מחפשים, מן הסתם, דרכים שונות ומשונות כיצד לעצב את המקום כך שייראה מצד אחד רציני ועמוק ומצד שני שיהיה זה מקום שכאשר כל לקוח או ספק שנכנס אליו, ירגיש שהוא נכנס למקום מיוחד במינו, מקום שנותן לו תחושה של בית, אוירה רגועה – תחושה של עסק רציני, שכאן יושבים אנשים שיעשו הכל בשבילו.

אדניות לעסקים, אדניות עץ לעסקים בגדלים שונים - הללויה הארומה שבעץ

אדניות לעסקים, אדניות עץ לעסקים בגדלים שונים

אדניות לעסקים ועיצוב משרד

אתם בוודאי תוהים מה הקשר בין אדניות לעסקים לבין עיצוב משרד? 

האמת היא שיש יותר מקשר אחד, הרי אומרים שכל מקום זקוק לצמחים בשביל שהוא ירגיש חי, הרי שגם העסק שלכם זקוק לצמחים מסוגים שונים בשביל להרגיש חי, הרי אנחנו לא יכולים להשאיר אותו בלי צמחים, בלי פרחים. לא משנה אם מדובר במשרד או בבית, הצמחים מוסיפים המון.

ראשית, הם מוסיפים ריח מיוחד, במיוחד בחורף אחרי הגשם.
שנית, הם מוסיפים צבע ייחודי, במיוחד אם מדובר בפרחים בעלי עלים צבעוניים.
שלוש, כשיש צמחים או פרחים במקום, בהנחה כמובן שהם לא נובלים, אנחנו יכולים להיות בטוחים שמי שגר או במקרה שלנו עובד במקום, הוא אדם אחראי.

הרי בשביל לגדל ולטפח צמחים או פרחים, צריך להשקיע זמן, צריך לזכור להשקות וצריך לגזום. מדובר בדברים שדורשים אחריות. תהיו בטוחים שאם הלוקחות נכנסים ורואים שיש צמחים מטופחים הגדלים באדניות עץ לעסקים במשרד שלכם, הם מיד מבינים שמדובר במקום של אנשים אחראים ורציניים.

 

כיצד בוחרים אדניות לעסקים

אנחנו יכולים למצוא מספר סוגים של אדניות לעסקים, אדניות עץ שמתאימות למרפסת, לגינה או לחצר, לחלון, למרפסת וכן לפנים המשרד, כמו כן אנחנו יכולים למצוא אדניות פלסטיק כולל כאלה שניתן להרכיב אותן על מעקה החלון או המרפסת. מדובר באדניות צבעוניות שמוסיפים עיצוב ייחודי למקום.

כשאנחנו בוחרים אדניות לעסקים, עלינו לקחת בחשבון מספר גורמים:

  • אנחנו צריכים לבחור אדניות שיכולות להכיל כמות מסוימת של צמחים וכן כמות מסוימת של חול. עלינו לקחת בחשבון שאלו דברים שאי אפשר בלעדיהם לגדל ולטפח את הצמחים באדנית.
  • אנחנו צריכים לבחור אדנית חזקה שיכולה להחזיק מעמד זמן רב, מתוך הנחה שאנחנו לא נרצה להחליף לעיתים תכופות את האדנית שברשותנו. כשאנחנו קונים אדניות לעסקים וכן אדניות לבית, המטרה שלנו היא לרכוש פעם אחת את האדניות ולהשתמש בהן תקופה ארוכה בלי שנצטרך להחליף אותן, כל בעיה שעלולה להיווצר באדנית עלולה לגרום נזק לצמחים שאנחנו מבקשים לטפח.
  • האדניות הן פריט עיצוב למשרד. לכן אנחנו נבחר אדניות שגם בנויות בצורה מיוחדת אך גם בעלות צבע שיכול להתאים. אלו יכולות להיות אדניות שמשתלבות עם העיצוב הכולל של המשרד מבחינת הצבע ואלו יכולות אדניות בעלות צבע אחר אשר יוצרות ניגוד מסוים. בדרך כלל יש לציין שנהוג לבחור אדניות לעסקים עם צבעים ניטראליים בסיסיים לחצר או לגינה אשר לא משנים באופן מהותי את העיצוב של המקום.
חשבתם לשדרג את המשרד או העסק באדניות עץ גדולות?
פנו אלינו עכשיו!
שלומי – 050-3444882
Back to list

Related Posts