מאמרים

אדניות מעץ

אדניות עץ גדולות, אדניות לגינה ולבית - הללויה הארומה שבעץ

אם גם אתם אוהבים צמחים ועציצים בבית או במשרד – אתם מוזמנים לרכוש אדניות מעץ ולמלא אותם בצמחים מסוגים שונים.
אדניות מעץ יאפשרו לכם לתת לעציצים ולצמחים בית טוב בו הם יכולים לגדול ולצמוח בצורה יפה והם גם יאפשרו לכם ליהנות מעיצוב ייחודי שיכול להתאים לכל חדר בבית.

אדנית מעץ כקו עיצובי

אדניות מעץ כבשו זה מהזמן את חצרות וגינות הבתים, אנחנו יכולים למצוא אותם במרפסות ובאדן החלון, השימוש בהם הינו נרחב הן בקרב בתים פרטיים והן בקרב מוסדות ציבוריים וכן בשטחים ציבוריים נרחבים, כולל ברחובות הערים, כיכרות, פארקים, גינות ציבוריות ועוד. אל מול אדניות עץ אנחנו יכולים למצוא אדניות פלסטיק ואדניות ברזל ומתכת שנחשבות פחות פופולאריות שכן הן פחות איכותיות.

אדנית עץ דגם 'איה' 100X20X20 - הללויה הארומה שבעץ

אדנית מעץ דגם 'איה' 100X20X20

אדניות עץ נחשבות פופולאריות הן בזכות החומר האיכותי ממנו הן עשויות, העמידות והחוזק שלו וכן בזכות העובדה שניתן לעצב אותן בצורות שונות כך שיתאים לצרכים של עיצוב המקום. חשוב לזכור שמלבד העובדה שניתן לבנות אדניות מעץ בצורות שונות ניתן גם להשתמש בצבעים וחומרים שונים בשביל לקשט אותן, כך שניתן להוסיף להן נופך ייחודי בעיצוב הכולל שלהן.

 

דברים שחשוב לדעת על אדניות מעץ והעיצוב שלהן

על מנת להבין מדוע אדניות מעץ נחשבות פופולאריות כל כך הן בקרב לקוחות פרטיים והן בקרב לקוחות עסקיים ומקצועיים, חשוב להבין מספר נקודות אודות העיצוב והבנייה של האדניות;

  • האדניות עשויות מעצים חזקים ואיכותיים מאוד. כך למשל נהוג לבנות אדניות מעץ אורן, צפצפה, אשוח ועצים אחרים מלאים ואיכותיים. זה משרת את האדניות בצורות שונות, בין היתר, כי זה מביא לאדנית את האיכויות של העץ במלואן.
  • ניתן לבנות אדניות מעץ אשר מחזיקות בעצמן את הצמחים והעציצים, הן יוצרות כמין בית גידול עבורם, ובנוסף אפשר למצוא אדניות אשר מדופנות בצורה כזו שאפשר להכיל בתוכן אדניות פלסטיק אשר הן יהוו גם בית גידול לצמחים. כך מי שרוצה יכול ליהנות משני העולמות יחד.
  • אדניות עשויות עץ נותנות לבית עיצוב ומראה ייחודי. גם אם מדובר בבית בסביבה עירונית, הרי אם נשלב בתוכו אלמנטים טבעיים מעץ, אזי שנהנה מעיצוב ייחודי, עיצוב כפרי. וכך גם נכון הדבר גם לגבי אדניות העשויות עץ. מעצם היותן כאלה, הרי שאפשר ליהנות גם כאן משילובים שונים שיוצרים תחושה חמימה של כפר וטבע.
  • עמידות. מאחר ומדובר באדניות מעץ מלא, הרי שאנחנו נהנים מעמידות שלהן לאורך תקופה רחבה. עץ מלא כידוע הוא עץ בעל רמת עמידות גבוהה, עץ שלא נשחק ויכול לעמוד בתנאי מזג אוויר שונים. על כן מדובר באדניות איכותיות שמחזיקות מעמד זמן רב.
סט אדניות מעץ דגם 'איה' - הללויה הארומה שבעץ

סט אדניות מעץ

Back to list

Related Posts