מאמרים

אדניות גדולות לבתי קפה ומסעדות

אדניות לבתי קפה ומסעדות, אדניות עץ - הללויה הארומה שבעץ

אדניות עץ לבית קפה ולמסעדות – חווית שירות מהנה

כשאנחנו פותחים עסק, בפרט אם זה מסעדה או בית קפה, אנחנו רוצים להעניק ללקוחות שלנו תחושה מיוחדת, חווית שירות מהנה, לא רק כשהם רוכשים מוצר או מזמינים מנה, אלא בעצם זה שהם שוהים במקום שלנו, בעצם זה שהם יושבים אצלנו ומעוניינים להיות לקוחות שלנו.

בין הדרכים שנחפש ונמצא בשביל לגרום להם ליהנות מהמקום היא באמצעות העיצוב שלו, אנחנו נעניק למקום עיצוב ייחודי שיתאים למה שהם מחפשים, לצרכים שלהם ולאופן בו הם מסתכלים על המקום. כלומר, המטרה שלנו היא לא רק לספק להם מוצר איכותי או שירות טוב של המוכרים או המלצרים שלנו אלא חלק מחוויית השירות שאנחנו מעניקים להם תהיה מגובה בעיצוב של המקום. לשם כך אנחנו נשתמש, בין היתר, גם באדניות עץ.

אדניות לעיצוב חלל העסק

אנחנו יכולים להשתמש באלמנטים שונים שיוסיפו לעיצוב של המקום בצורות שונות, החל מתמונות, צבעים, חומרים ואלמנטים אחרים. כל אלה אמורים להוסיף לעיצוב של המקום ולהנאה של הלקוח ממנו. אחד החומרים האלה הוא אדנית עץ. זו אדנית שתשרת אותנו פעמיים, פעם אחת מעצם העיצוב שלהם, מדובר על עיצוב ייחודי ומרשים שמוסיף נופך ועומק מיוחד, ופעם שנייה מעצם זה שאנחנו יכולים לאכלס בתוכה צמחים שונים, ואלה יוסיפו הן לנראות של המקום והן לריחות השוררים בו.

אנחנו יכולים למצוא לא מעט בתי קפה ומסעדות אשר משתמשים באדניות עץ, כמו אפשר למצוא אותם בלא מעט בתי עסק אחרים, בפרט משרדים, מרכזי קניות ומפעלים, בנוסף נמצא אותם בכניסות (לובי) של בנייני משרדים מפוארים. חשוב לציין מאחר ומדובר, בדרך כלל, באדניות גדולות וכבדות, הרי שהן דורשות שטח, ומכאן שאנחנו יכולים להסיק שלא בכל מקום ניתן להציב אותן. סביר להניח שבחנויות קטנות לא נמצא אותן, לפחות לא בחלקן הפנימי.

אדניות בגדלים שונים לבתי קפה ומסעדות, אדניות עץ - הללויה הארומה שבעץ

אדניות בגדלים שונים לבתי קפה ומסעדות

 

כיצד בוחרים היכן לשים אדניות עץ לעסק

ניתן לשלב את אדניות עץ לבתי קפה ומסעדות במקומות שונים. המקום הקלאסי הוא כמו זה התוחם בין אזור הישיבה למרחב הציבורי שאיננו שייך למסעדה או לבית הקפה. לא מעט מקומות משתמשים באדניות עץ על מנת לתחום בין האזורים השונים. באופן כזה שיהיה ניתן להפריד ביניהן בצורה נוחה וגם יפה.

במסעדות ובתי קפה רבים נהוג גם לשלב אדניות עץ בחלק הפנימי שלהן, קרי המקורה, כחלק מהעיצוב של המקום. במקרה כזה האדניות יכולות לשמש קו הפרדה בין אזור אחד לשני וכן להיות ממוקמות באזור מסוים, רחוק מהמקום בו יושבים הסועדים אך במקום מספיק קרוב בשביל שהם יראו את האדניות ואת הצמחייה המפוארת.

כאמור האדנית בבית עסק ובפרט במסעדות ובתי קפה, יכולה לשמש לא רק לצרכים של עיצוב או לאכלוס צמחים ופרחים אלא גם לצרכים נוספים, אם משתמשים באדניות בצורה חכמה, הרי שאתם נהנים ממנה וגם הלקוחות שלכם.

Back to list

Related Posts