מאמרים

איך בוחרים אדנית לבית

אדנית עץ לבית מעוצב - הללויה הארומה שבעץ

כמעט ואין בית שלא נמצא בו לפחות אדנית אחת עם פרחים או עציצים. לעיתים האדנית תהיה במרפסת, על הרצפה או על המעקה, לעיתים על אדן החלון בחדר השינה, ולעיתים אנחנו נמצא אדניות עם צמחים ופרחים מפוזרות בחדרים שונים בבית, החל מהסלון, דרך חדרי שינה, מרפסות ועוד.

אדניות פרחים, אדניות עצים וצמחי תבלין מוסיפים הרבה לאיכות ולאווירה של הבית, הפרחים והצמחים מוסיפים ריחות וצבעים, מוסיפים חיות מסוימת לבית. אך לא רק הפרחים והצמחים מוסיפים גם האדניות בעצמן יכולות להוסיף, אחת כמה וכמה אם מדובר באדניות מעוצבות בצורות יפות. מדובר באדניות עם צבעים שונים, אדניות שמגיעים בצורות שונות וכן בגדלים שונים.

בשביל שנוכל ליהנות מאדניות לצמחים לעיצוב הבית, עלינו לדעת כיצד לבחור אותן, וכאן עולות שאלות כמו, מאיזה חומר הן צריכות להיות עשויות, באיזה צבע הן צריכות להיות צבועות, מה הגודל האידיאלי עבורן ועוד מגוון שאלות שמיד נענה עליהן כשנסביר איך בוחרים אדנית לבית.

לפני שנענה על שאלה זו, חשוב לומר, כשאנחנו מחליטים לבחור אדנית לבית, מדובר בתהליך שיכול להתבצע כשאנחנו נמצאים בשלב ראשוני של עיצוב הבית, כלומר לפני שנכנסנו לדירה, ואז אנחנו יכולים לבחור אדנית שיעזרו לנו לעצב אותה. וכן אנחנו יכולים לבחור אדנית לעיצוב הבית בשלבים מתקדמים יותר, במהלך התקופה שאנחנו גרים בבית. במילים אחרות, אנחנו יכולים בכל עת להחליט לרכוש אדניות בגדלים ובצורות שונות ובעזרתן לעצב את הבית מחדש או כתוספת לאלמנטים אשר נמצאים כבר בחדרים השונים.

איך בוחרים אדנית לבית לצורך עיצוב

בשלב הראשון עלינו להחליט, כמה מהשטח שיש לנו בבית אנחנו מוכנים לפנות בשביל להציב בו אדניות. שאלה זו תיאלץ אותנו להכריע, באיזה גודל יהיו האדניות. אנחנו יכולים להחליט על שטח מצומצם ואז נאלץ לבחור אדניות קטנות, ואנחנו יכולים להחליט על שטח גדול ורציני יותר, במקרה כזה נוכל להחליט, האם להשתמש באדניות גדולות או קטנות.

ההחלטה האם לבחור באדנית גדולה או קטנה, משפיעה לא רק על עיצוב הבית אלא מעבר לכך. ברור מאליו שאם נבחר להשתמש באדנית גדולה, אז כל הנראות של השטח יהיה אחר, האדניות יותר בולטות ודברים אחרים שנעמיד לצידן, עלולים להיראות קטנים יותר. לעומת זאת, אנחנו יכולים להשתמש באדניות קטנות, גם בשטח גדול כאמור, לפזר אותן בצורה כזו שנוכל להציב אותן בכל מקום, נוכל לאחסן בתוכן צמחים ופרחים מסוגים שונים. במקרה כזה האלמנטים ליד האדניות, ייראו אחרת לגמרי.

מלבד הגודל, הרי שיש גם משמעות לצבע של האדנית וכן לחומר ממנו היא עשויה. על מנת ליהנות מעיצוב יפה של הבית, רצוי להשתמש באדניות עץ, אז אנחנו יכולים לבחור לא רק בגדלים מסוימים אלא גם בצורות וכן נוכל לעצב את האדניות באופן כזה שישתלב עם עיצוב הבית.

Back to list

Related Posts