מאמרים

איך לשפר את נראות המשרד? במיוחד לעסקים קטנים

איך לשפר את נראות המשרד?

בעבר היה נפוץ יותר לראות משרדים מעוצבים בסגנון פשוט, רהיטים דומים, קירות לבנים, קלסרים בכל מקום ומחשבים גדולים. אך כיום המצב שונה, חברות רבות הבינו ויישמו את הרעיון של סביבת עבודה צבעונית ייחודית ומגרה כדי ליצר אווירה נעימה עבור העובדים, אווירה שתתרום לחוויית הלקוחות והמבקרים המגיעים למשרד.

כאשר בוחרים לעצב את המשרד, חשוב לשים דגש על אווירה ייחודית עבור המשרד, ובדרך כלל כדי לעשות זאת נהוג להתייעץ עם מעצב פנים. אך גם ללא מעצב, ניתן לעשות פעולות שיתרמו לאווירת המשרד בכמה צעדים פשוטים:

שימוש בווילונות

אם במשרד שלכם יש מגוון חלונות, שימוש בווילונות צבעוניים לרבות בצבעי הלוגו יכולים לתרום לאווירת העסק ולמראה המשרד. כאשר בוחרים וילונות למשרד חשוב לשים לב לשני היבטים, נראות ושימושיות. מבחינת המראה, וילון יכול לתרום למראה המשרד תוך כדי שילובו בעקרונות העיצוב של העסק. מלבד המראה, חשוב שווילון יהיה שימושי למטרות שונות כמו הפחתת הקרינה והחום.

שימוש במחיצות

במצבים בהם יש צורך באזורים שקטים, ניתן להשתמש במחיצות אקוסטיות במשרד, מחיצות שמאפשרות לחלק את המשרד לאזורים מנותקי רעש ללא שימוש בקיר. המחיצות יוכלו להעניק לכל עובד ומחלקה את השקט לעבוד כפי שצריך. את המחיצות ניתן לעצב בהתאם לנראות המשרד, ובכך לתרום למראה הכללי של המשרד ולפרודוקטיביות בשל השקט והנוחות עבור העובדים.

שימוש בתאורה

שימוש בתאורה בצורה נכונה במשרד עשוי לתרום לפרודוקטיביות של העובדים ואף לאווירה במשרד. באמצעות סוגי תאורה שונים באזורים שונים במשרד ניתן להשפיע על הנראות הכללית של המשרד. כאשר בוחרים תאורה חשוב להתייחס למיקומים שונים במשרד שצריכים להיות מוארים יותר ולאלו שפחות, וגם לסוג התאורה. למשל באזורים שבהם נרצה לייצר רוגע נרצה לשים תאורה רכה ונעימה ואילו באזורים פרודוקטיביים יותר כמו חדר ישיבות נרצה תאורה בהירה יותר.

שימוש באביזרים לשולחנות

מידי יום מגוון פעולות אותם העובדים עושים מתרחשים סביב השולחן, ואביזרים שונים לשולחן יכולים לתרום לפעולות היומיומיות האלה, ולנראות המשרד בכללי. שימוש באביזרים שונים כמו לוחות שנה, עטים ורהיטים קטנים למשרד ישפעו על הנראות והסדר שיש על השולחנות.

שימוש באדניות וצמחים

שילוב עציצים עם אדניות מיוחדות במשרד יכניס יופי ועניין עבור הנמצאים והמבקרים בו. מלבד הצבע והגיוון שהם מוסיפים למשרד, צמחים משמשים לסינון החמצן בחדר. שילוב צמחים ברחבי המשרד יתרום לסביבה נעימה ואורבנית עבור העובדים, והיתרון בעציצים הוא שניתן לבחור סוגים רבים בצבעים שונים עם אדניות שונות ומיוחדות מעץ שיוסיפו המון לנראות המשרד.

לסיכום,

זה ידוע שלרושם ראשוני יש השפעה על הצלחת העסק, ואם בעבר משרדים היו אפורים ופשוטים, כיום משרדים רבים שמים דגש גם על העיצוב. באמצעות פעולות פשוטות שכל עסק יכול לעשות ניתן לעצב את המשרד בצורה שתתרום לאווירה לנראות הכללית ואף לפרודוקטיביות של העובדים.

 

 

Back to list

Related Posts