מאמרים

גדרות עץ לבריכה

גדר עץ מסביב לבריכה

נכון, בעונת החורף הקרה למדי והגשומה, בייחוד זאת האחרונה שעברנו, אף אחד מבינכם אינו מסוגל לחשוב או אפילו לדמיין לעצמו להתקין בריכה בבית שלו. אבל ברוך השם, עונת הקיץ כבר כאן, ועם הפנים לקראת הבריכה החדשה והממש מוכנה שלכם, הגיע הזמן לחשוב על גדר עץ לבריכה. ולו בשביל מציאת הדרך לאבטח את אזור המגורים שלכם. יש המון חומרי גלם אפשריים לגדר מסביב לבריכה, כאשר המוביל מכולם הוא בוודאי העץ. בעוד גדרות מעץ עשויה לספק לכם יציבות, וכמובן משנה פרטיות, זה לא מסתכם רק בזאת. אנו מפצירים בכם לקרוא עד הסוף, ולגלות ביחד אתנו – הכול אודות גדרות עץ לבריכה שלכם. 

האם גדר עץ היקפית לבריכה תספק לכם שקט נפשי?

אין כל ספק, כי גדר היקפית לבריכה תספק לכם המון שקט נפשי. שנתחיל? ובכן, אין מי אשר מעוניין לחשוב על הסיטואציה הכי גרועה. במידה והתקנתם גדר היקפית מעץ מסביב לבריכה, זה די מסוכן להתקרב או הרבה יותר קשה לפלוני אלמוני על מנת שיסב לכם נזק בלתי הפיך. כאשר הגדר ההיקפית מותקנת במקומה, מסביב לבריכה, הנכם עשויים להניח את דעתכם, כמו גם גדר תסייע לחדול מלדאוג בכל רגע נתון במידה ותתרחש תאונה או פריצה לגינה שלכם. הימנעות מסטרס שכזה, לסיטואציות שבהן הכלב או החתול, או לחלופין הילדים שלכם הקטנים יצאו מכלל סכנה פוטנציאלית בהיותם בבריכת השחייה שלכם, מהווה את ההישג הכי ענקי של הקמת גדר היקפית לבריכה.

האם גדר מעץ לבריכה פרטית עמידה בפני תרחישים של קורוזיה?

בעוד אתם כמובן משתמשים בכלור לשם טיהור מי הבריכה, יש סיכוי שהוא ישפיע על הגדר. משום שהכלור ידוע בהיותו חומר מאכל, התזה קבועה של מים על כל מיני גדרות ברזל עשויה להסב להן נזק קשה מנשוא, הדבר שונה בהתקנה של גדרות מעץ מסביב  לבריכה, משום שהיא עמידה בפני הצטברות של קורוזיה, לעומת גדר מוויניל או גדר מאלומיניום. הדבר לא מייתר את הדאגה שהכלור במים של הבריכה יסבו לה נזק בטווח הארוך. כמו כן, במידה והמגורים שלכם סמוכים לים, שיש בהם רוח או מים מלוחים, תיתקלו בבעיה בשביל כל מיני סוגי גדרות, ועם גדר מעץ אתם ממש יכולים לישון בשקט.

האם גדר עץ סביב הבריכה תשרת אתכם נאמנה לטווח הארוך?

גדר בטיחות מעץ מהווה את אחת מן האופציות הכי בטוחות, עמידות או איתנות לאזור הבריכה. מעצם העובדה שבה גדר עץ סביב הבריכה עשויה, כמובן, מעץ, שהינו חומר טבעי, לכל דעה ועניין, אין סיכוי שהוא ייסדק או יתנפץ. כמו כן, העץ לא יכול להחליד, משמע – גדר העץ שלכם שמסביב לבריכה עשויה להחזיק מעמד ולשרת אתכם נאמנה לטווח הארוך בלי כל השקעה מאומצת שלכם. הגדר מעץ לבריכה משמשת אף כמאפיין של בטיחות לשם הרחקה של ילדים ושל חיות מחמד מהבריכה, הדבר מאוד חשוב בפרט במידה ויש לכם אזור של בריכה מקורה, שבהם הם עשויים ליפול בנקל הישר לבריכה, ברגע אחד של מצמוץ וחוסר תשומת לב.

Back to list