מאמרים

גדרות עץ לגינה – על תחזוקה וביטחון

במידה והתמזל מזלכם, ויש לכם בית פרטי עם גינה, או בית עם מרפסת, שהשכלתם לטפח בו גינה ירוקת עד, אשרי וטוב לכם, ועל כך יעידו אלפי הקנאים. הוספה של גדרות עץ מסביב לגינה עשויה לשנות לגמרי את הנראות ואת התחושה של הגינה, לשפר את היתכנות האבטחה שלכם, כמו גם לתגבר את אלמנט הפרטיות שלכם. אף במידה ואתם רוצים רק לשפר את המראה החיצוני של הגינה שלכם, או אף במידה והנכם תרים אחרי הוספה של עוד שכבת הגנה איתנה לגינה שלכם, כך או כך קיימות המון סיבות ללמה שימוש בעץ בשביל גדר לגינה הוא מושכל. אנו מבקשים, בכל לשון של בקשה, תקראו למן טרום המאמר הזה ועד לתומו, ותבינו הכול אודות – גדרות עץ לגינה.

האם זה יותר מדי קשה לתחזק גדר עץ לגינה?

האמת היא שזה ממש הפוך, הרבה יותר קל, באופן יחסי, לתחזק גדר עץ לגינה. אתם חייבים להביא בחשבון שהגוון של גדר מכל מיני סוגי חומרי גלם יכול לעבור שינויים עם חלוף השנים, כאשר זה ממש לא המצב עם גדר מעץ לגינה, כי אין בה כל נוכחות של שומנים או של לכה, או לחלופין כל רגישות וקריאה להופעה לא רצויה של חרקים, או חלילה נטייה לריקבון. בשל כך, הכרחי שתוודאו תחזוקה נאותה לגדר מעץ שלכם, במשך כל עונות השנה, על מנת להגן עליה מפני נזקי האקלים במדינת ישראל.

עד כמה גדר עץ סביב החצר מסוגלת לספק לכם ערב רב של פרטיות?

נתחיל מציון עובדה בסיסית – גדר עץ סביב החצר זוכה להילול בשל החוזקה שלה. ברם, לא קיים כל אלמנט שמשתווה לערב רב של פרטיות שמספקת הגדר מעץ מסביב לחצר שלכם. בין אם אתם נהנים מכוס שמפניה תוססת בחצר שלכם, עם בני הזוג שלכם, ובין אם אתם מארחים מספר חברים טובים בה, ואף במידה והילדים שלכם משתובבים להם על הדשא שבחצר שלכם, כך או כך, אין כמו להרגיש שכביכול הנכם מתחבאים מכל העולם החיצוני, בלי כמה זוגות עיניים חודרניות, שמנסות ללמוד יותר על החיים שלכם.

האם גדרות לגינה נושאות בחובן את אלמנט הביטוי של האישיות שלכם?

גדרות לגינה מעץ בעיקר, זמינות בכל מיני סגנונות, טקסטורות, מרקמים, קשת הצבעים, וכל מיני היתכנויות לבחירה אישית שלכם. אף באם אתם אוהבים את הגדר מעץ בגימור מודרני בצבעי האפור, ואף באם אתם מעדיפים את החמימות הטבעית שמספק העץ, כדאי שתדעו שהיא באמת מסוגלת לטמון בחובה את המומנטום של ביטוי אישי של האישיות שלכם, בייחוד עם הטאץ' הפנומנלי והמובחר שלכם.

לסיכום – מה עוד לא סיפרנו לכם על גדרות עץ לגינה?

מביני עניין מצהירים, בריש גלי, כי היתרון האדיר של גדרות עץ לגינה מתחיל עם הספקה של פרטיות נהדרת, אבל לא רק. היא אף מספקת סוג של גבול מהימן בשביל הגינה שלכם, ואפשר לבנות אותה בלי כל בעיה ולאלתר, ולהציב חוצץ בין הגינה של השכנים שלכם לבין הגינה שלכם, ובכך ליצור מחסום בפני הסגה של גבול, אם באקראי ואם באופן מכוון.

Back to list