מאמרים

חנות חדשה נולדה לנו!

אדנית עץ דגם 'איה', צילום מלמעלה - הללויה הארומה שבעץ

פעם אם הייתם רוצים לקנות אדניות עץ, הייתם צריכים ללכת לנגר מקצועי שיכין לכם אדניות בהזמנה אישית או שהייתם צריכים לפנות למשתלה ולבחור שם אדנית בגודל מסוים, קבוע. לא היתה לכם אופציית אמצע, הייתם צריכים להחליט זה או זה. היום בשביל ליהנות מאדניות עץ, כל מה שעליכם לעשות זה להיכנס לחנות האדניות עץ שלנו ולבחור את האדנית המתאימה לכם ביותר!

בחנות אדניות עץ של 'הללויה הארומה שבעץ', תוכלו ליהנות ממגוון אפשרויות לרכישת אדניות אשר יתאימו לכם לכל מקום שתבחרו להציב אותן. בחנות שלנו תוכלו למצוא אדניות בגדלים שונים על פי בחירה, בצורות שונות ולמטרות מגוונות.

החנות האינטרנטית שלנו – הרבה יותר מנגרייה!

אדנית עץ דגם 'איה', צילום מלמעלה - הללויה הארומה שבעץנניח ואתם רוצים אדנית בגודל מסוים, אופציה אחת, כאמור היא לגשת לנגר ולבקש ממנו שיכין אדנית במידות הנדרשות, ולא כל נגר בהכרח מתעסק עם אדניות. אופציה שנייה, היא לגשת למשתלה ולקוות שיש שם אדנית בגודל שאנחנו מחפשים, אולם לא בטוח שתמצא אדנית מעץ ידידותית לסביבה ומתאימה לגינה מעוצבת.

בחנות האדניות תוכלו למצוא אדניות בגדלים שונים ובעיצובים שונים, החל מאדניות מרובעות, מלבניות, אדניות עם הגבהה מהרצפה, אדניות עם שוליים רחבים, אדניות צרות, אדניות שיושבות על הקרקע ועוד., ואם לא מצאתם את מבוקשכם, תמיד תוכלו לבצע הזמנה על פי דרישה. ההזמנה תכלול את המידות גובה, ארוך ורוחב, את סוג העץ והצבע שלו. סוג העץ תמיד יהיה איכותי וברמה גבוהה, כיאה לאדניות עץ מובחרות שאמורות לשרת אתכם זמן רב.

אילו שימושים נעשים באדניות עץ

אפשר לחלק את השימושים באדנית עץ למגוון רבדים. השימוש המוכר מכולם הוא כמובן בגינת הבית. נהוג להשתמש באדנית עץ לגידול פרחים וצמחים בגינה ולו מהסיבה הפשוטה, שבתנאי חוץ, אדנית מעץ תחזיק מעמד זמן רב יותר מאשר אדנית מפלסטיק או כל אדנית אחרת. וכמו כן, מבחינת שימור הצמחים עצמם, הרי שאדנית עץ היא הרבה יותר חזקה, איכותית ומשתלבת בצורה הטבעית ביותר בפינת החמד שלכם מאשר כל אדנית אחרת.

בנוסף, אנחנו יכולים למצוא שימוש נרחב באדניות עץ במסעדות ובתי קפה, גם כאן מדובר בעיקר על שימוש בחוץ, כמו ב במרפסת, בגינה או בכל אזור חיצוני למבנה.

מלבד שימוש בשטח החיצוני, אנחנו יכולים למצוא שימוש נרחבים באדניות עץ גם בתוך המבנה, הן בבית, במשרד או בבתי קפה ומסעדות. השימוש הנרחב באדניות עץ במקרה זה, נובע הן בגלל איכות האדניות אך גם בזכות העובדה הפשוטה, שהן אדניות עץ קטנות הניתנות לתלייה היוצרות אווירת נוי טבעי ומעוצבות הרבה יותר יפה מאשר כל סוג אחר של אדניות.

Back to list

Related Posts