כללי

מכתב המלצה אישי מלקוח

המלצה על אדניות עץ בהתאמה אישית

רעיון לשדרוג הגינה – חלקת אלוהים הקטנה – בהוקרה ותודה לשלום שמעוני

בוקר אחד (באחד מימי סגר הקורונה) בעודי בגליל המערבי בצפון הארץ (קיבוץ אילון) כשאני יושב לי בגינת הצימר האישי… ומחפש רעיונות לחידושה ושדרוגה, של הגינה לקראת האביב, חיפשתי בראשי "מה לעשות, איך ועם מה להתחדש" , המחשבות והרעיונות,  עלו וירדו, השקעתי אין סוף בחיפוש עוד פעם פרחי עונה ועוד פרחים שצריך להחליף ולהחליף אבל האביב הבא המתקרב…ולא, לא מצאתי …אולי גוגל יגאל אותי ויעזור לי…

נכנסתי לגוגל, והקלדתי: "עציצים", "אדניות", "עשה לביתך גינה", "גדרות לגינה" "הכול לגינה"

מה עוד אפשר לבקש מגוגל שיקפיץ את הרעיונות היפים האסטטיים, ולא רק צמחי גינה רב-שנתיים חד-שנתיים.. יפים ככל שהם יהיו.

והנה לפתע קפצו ועלו שפע של רעיונות, תצלומים נהדרים יפיפיים, הגינה הקטנה שלי תתחדש ב"שמחה" עם רבים מהשפע האפשריות… עד אשר לפתע, בזווית העין קפצה לי התמונה של אדנית יפיפייה, מושלמת, בצבעי לבן וצבעי עץ, חטובה, מושלמת ככלה לחתונה.

עוד קצת חיפושי רקע (לוודא בחירה נכונה, סופית ואחרונה ולפני קבלת החלטה),

יאללה אני נכנס לאתר "הללויה":

ולפתע פתאום ממצוקת המחסור ברעיונות ים של המיטב נשפך עלי שפע של רעיונות, אשר עפו עלי  מכל תמונה.

השארתי הודעה לאתר אלמוני, שאינני מכיר ואמרתי – "כן מעונין"… וזה גם קצת לקחת סיכון, מי יענה, איזה קול יהיה למענה, אני עושה הרבה הזמנות (מכור לקניות באינטרנט) בעיקר בזמן הקורונה. אבל המקרה הפעם שונה, כי עלי לסמוך ב 100% על מי שאיני מכיר, גם לא בחנתי במו עיני את המוצר האמנותי שאני קונה. 

וכמו באגדות… כעבור זמן קצר חזר אלי אדם מדהים שהוא אומן בתחומו ושמו שלום שמעוני, אשר בנימוס רב ניסה לשכנע את המשוכנע (זה אני) שזה מה שעלי לבחור…ואז כמובן בחרתי!!

הבחירה, ההבנה וההסכמה נוצרו והושגו באופן מידיי, שלום שמעוני הפתיע אותי בנכונות, לשיתוף פעולה, שליחת צילומי אגב התקדמות הפרויקט, ואני לא רק אחת או שתיים אלא הישר שלוש אדניות עץ הזמנתי – שלמתי באופן הפשוט ב BIT לאיש שנטה בי אמון מלא עם תקווה להתחדשות הגינה והפרויקט יצא לדרך. 

שלום הוביל ואת האדניות לכל אורכה של המדינה מדרום צפונה, והיום הגיעו האדניות לגינתי שבצפון ואני … מאושר, על הבחירה שעשתי, והיחס המיוחד שקבלתי מהאומן אשר הכין לי אותן באופן אישי. 

ועוד ידיי נטויות להזמין בעתיד עוד 2-3  אדניות נפלאות ויפות שכמו מחרוזת יעטרו ויפארו את גינתי. 

לבסוף וכפי שנאמר יגעת ומצאת – "הללויה" אדניות לתפארת המדינה והגינה

בברכה ותודה רבה לך שלום

מיכה ורד, רמת-אביב 

Back to list