מאמרים

עבודת מסגרות – כשאופי ויופי נפגשים

מסגרות ועבודות מעץ | הללויה הארומה שבעץ

אין כמו התחושה לקראת שיפוץ או שינוי בבית. ברוב המקרים, אפילו השינוי הקטן ביותר יכול לעשות הבדל ענק. רבים בוחרים לבצע עבודות שונות בעץ, כדוגמת שולחן בהזמנה אישית, שידה, ריהוט גן, או אפילו דק חדש בגינה. בשנים האחרונות רבים בוחרים גם בעבודות בברזל, הלוא הן עבודות מסגרות. אם זה נשמע לכם משונה, כנראה שאתם לא יודעים אילו דברים אפשר לעשות באמצעות ברזל, כלי עבודה, ודימיון מפותח.

מה הקשר בין עולם העבודות בעץ לעבודות מסגרות?

אפשר לומר, שהקשר הבולט בין שתיהן, הוא הניסיון לייצר פרקטיקה, יחד עם אומנות. כשאנחנו מייצרים שולחן אוכל בעבודת עץ, אנחנו חושבים על מראה אסתטי מיוחד ועתיק, לצד שולחן מעשי – נוח לאכול עליו, וקל לנקות אותו. אותו עיקרון, תקף בדיוק לעבודות מסגרות –  למשל פרגולה חדשה, מעקה חדש, שער לכניסה לבית, חצי קומת גלריה, או אפילו עבודות. השער החדש מברזל צריך להראות כמו שער לגן קסום, שמקבל את פני האורחים, אך עם זאת צריך להיות בעל ציר שנע בקלות, בגובה הנכון, עמיד לנזקי שמש, ועמיד למי הגשמים שלא יחלידו את השער.

עבודות מסגרות – לא מה שחשבתם

כשאתם חושבים על עבודות מסגרות, מה הדבר הראשון שעולה לכם לראש? ברוב המקרים, האסוציאציה הראשונה היא אזור תעשייה, ועבודות חסרות כל חן שמתבצעות על ידי כלים כבדים. בפועל, כשהן נעשות בידי אנשי מקצוע, עבודות מסגרות יעשו הבדל משמעותי בנוף הבית. אז אילו עבודות מסגרות קיימות?

  • סורגים – סורגים לא חייבים להיות בסיסיים, הם יכולים להיות מעוטרים ויפים, ולספק לכם הגנה מפריצות, או מנפילת ילדים. קיימים סוגים רבים של סורגים, החל ממסילת סורגים למרפסת, סורגים בסיסיים, או סורגים מעוגלים.
  • מעקות – בין אם מדובר במעקה לפנים הבית, או מחוץ לבית, עבודת מסגרות תהיה הבחירה הנכונה עבורכם. האופציות העומדות בפניכם הן – מעקה ברזל למדרגות, מעקה חוץ, מעקה למדרגות פנים, מעקה ברזל למרפסת.
  • גדרות – גדרות הוא תחום מגוון בהחלט שכולל מעל 20 סוגי גדרות, בגבהים שונים, עוביים שונים, ועיצוב אחר. מסגר מקצועי ידע להתאים עבורכם את דגם הגדר המתאים ביותר לדרישות שלכם.
  • מדרגות – מדרגות ברזל חוץ, כדוגמת המדרגות הלולייניות הקלאסיות.
  • שערים – שערים למגוון מטרות, לגופים עסקיים או גופים פרטיים.
  • עבודות שונות – ציליות, שלדי ברזל עבור מגוון פרויקטים מיוחדים, יסודות למאהל, מתלה כביסה, והמבחר עוד רחב.

גלריה – כשעבודות עץ ועבודת מסגרות נפגשות

גלריה הוא מושג שמתייחס לבניית חצי קומה בתוך חדר בנוי. המצב הזה דורש עבודת מסגרות משולבת עם עבודת עץ. השילוב המושלם בין שתי העבודות הוא מה שיצור לכם את הגלריה המושלמת, שתקצור אינספור מחמאות. כשזה מגיע לעבודות מסגרות, בחרו את אנשי המקצוע הנכונים, שיסייעו לכם לייצר את העבודה המושלמת.

 

Back to list