מאמרים

3 עבודות עץ מיוחדות לפתוח איתן את 2019

עבודות עץ מיוחדות לפתוח איתן את 2019

להכניס פריטי עץ לבית או לגינה זה פשוט ליצור אווירה. אווירה של חום, משפחתיות, אך גם אלגנטיות, יוקרה וחדשנות – תלוי באיזה פריט בחרתם. עץ הוא לא טרנד, הוא לא אופנה חולפת, הוא חומר גלם משובח שאם יוצרים איתו את הפריטים הנכונים אפשר לשדרג את הבית בקלות.

לקראת שנת 2019 שעוד רגע מתחילה, הנה שלושה פריטים מיוחדים שכדאי להוסיף לרשימת השיפוצים והשדרוגים בשנה הקרובה והם כולם בעלי מכנה משותף אחד – השימוש בעץ.

סופרגולה

אמנם יש עוד המון זמן עד חג הסוכות הבא, אבל כמה נפלא להיערך אליו מראש עם סופרגולה, שילוב מושלם בין סוכה ובין פרגולה. סופרגולה היא פרי פיתוח שלנו והיא מאושרת על ידי רבנים כתחליף מושלם לסוכה.

במקום למצוא מקום, לרכוש עוד עץ, לבנות את הסוכה ואז לפרק אותה בתום החג, תוכלו לשלב בין בניית פרגולה קבועה, אסתטית ומעוצבת, העשויה מעץ איכותי ובין הסוכה החגיגית שתעשה לכם את החג בשנים הבאות.

אחד החידושים במוצר הזה הוא המודולריות וכן השימוש בעץ בלבד, ללא מתכות. העץ מצופה בלקה מיוחדת ששומרת על העץ לאורך זמן.

הסופרגולה המקורית! הללויה הארומה שבעץ

דקים

החצר הופכת יותר ויותר לחלק מהבית ומקבלת גם היא מתיחת פנים עיצובית. מזג האוויר שטוף השמש ברוב ימות השנה גורם לנו לצאת מהבית יותר ולהפוך את האזור החיצוני לחדר נוסף בו אנחנו מארחים, אוכלים את ארוחות הבוקר בשבת, משחקים עם הילדים ופשוט נהנים.

בניית פרגולה עוזרת לנו לשמור על צל וכך אנחנו יכולים לנצל את המתחם החיצוני ולצדה התקנת דק שיוצר אזור מעוצב ואסתטי. דקים איכותיים הם הפתרון הטוב ביותר והאסתטי ביותר להגדרת החצר וליצירת עוד מתחם ישיבה, אירוח ואוכל. הם עשויים מעץ מלא ואיכותי, עם שכבת לקה שעוזרת לשמור על עמידות לאורך זמן.

ממש כמו פרקט או פרגולה, גם דקים מגיעים במגוון רחב של עיצובים וגוונים, טקסטורות מעניינות וצבעים מיוחדים.

שולחנות ברזל ועץ

החיבור בין ברזל ועץ הוא חיבור עיצובי אסתטי במיוחד. קחו לוח פרקט מעוצב, שמגיע במגוון צבעים וטקסטורות, חברו אליו מסגרת מברזל איכותי צבוע ועמיד, ותקבלו שולחן מדליק שכיף להניח באמצע הסלון, כקונסולה בכניסה או בכל מקום אחר בבית, בהתאם לגובה ולעיצוב.

שולחנות עץ וברזל (הכירו מוצר חדש שולחנות פרקט ברזל) מתחברים לטרנד התעשייתי, עם שילוב בין חומרים שונים שיוצרים יחד מראה אסתטי והומוגני, הם משתלבים נפלא עם כל צבע ומתאימים לסלון, לכניסה לבית, למשרדים וחללים נוספים.

מומלץ לרכוש שולחנות עץ וברזל מספק שמציע רק עץ מלא ואיכותי וברזל שעבר צביעה מקצועית כדי למנוע חלודה ושחיקה לאורך הזמן.

שלושה שימושים שונים בעץ, שלושה חיבורים עיצוביים, שלושה פריטים ופרויקטים לבית שמשדרגים את החלל והופכים אותו להרבה יותר מעניין, מעוצב ונעים.

Back to list